Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha rajtam volt néhány napig...

Ha rajtam volt néhány napig egy aligner fogszabályozó, de nagyon nem érzem jónak, akkor visszaadhatom és visszakérhetek az árából? Fogakat vajon nem lazította még meg túlságosan? Maradnak az eredeti pozíciójukban?

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a fogászoddal akinél csináltattad. Amúgy nem hiszem hogy kapnál vissza az árából, mert ezt személyre szabottan csinálják és nem mit gondolsz, odaadják májs másnak?
2020. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Par nap alatt meg valoszinuleg semmi nem tortent, nem veletlen, hogy egy allando fogszabalyzot is minimum 1 evre, de inkabb tobbre tesznek fel. Mi a baj vele, miert nem jo szerinted?
2020. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz ki-betenni, félek hogy letöröm, kihúzom a fogaimat és erősen selypítek is tőle :(
2020. okt. 1. 15:07
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, ebben az esetben a selypitesnek el kellene-e egyaltalan mulnia, en az allando fogszabalyzomtol, ami ugye kivul volt a fogaimon, is selypitettem egy honapig, meg kellett szoknom. De az orvos errol nem vilagositott fel? :( Egyebkent persze, hogy nehez meg ki-be venni, ennek igy is kell lennie, nem fogod vele letorni a fogad, hidd el. Talan majd par honap mulva mar konnyebben tudod felhelyezni, amikor mar valamenyire alakultak a fogak.
2020. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne add vissza hasznald szepen
2020. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a jó fogszabályozó, ami szorít. Ha nem nyomná a fogakat, akkor hogy szabályozna?
2020. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Komoyam gondolod h amit Neked keszitettek el szemelyre szabottan es mar hasznaltad azt visszaveszik es mèg fizetnek is erte? Ha a kotton szorit azt is visszaadod szex utan?
2020. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja csak ez nem éppen kotton árban van. A hibás tervezés az én hibám?
2020. nov. 9. 22:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De ez egy fogszabalyzo, mi rajta a hibas tervezes? Persze,hogy nehez meg az elejen ki-be venni, ennek igy is kene lennie. De keresd fel az orvosod, es kerdezz ra, hogy ez igy rendben van-e, a biztonsag kedveert.
2020. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!