Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől függ h mikor/hány...

Mitől függ h mikor/hány évesen nő ki a bölcsesség fog?

Figyelt kérdés
2020. okt. 10. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Genetika.
2020. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Az egyetemi tanulmányok utolsó évében, de csak ha bölcsészetre jársz.
2020. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Banna97 ***** válasza:
42%

Valóban genetika.

Mindenkinél más.

Nekem pl 23 évesen nőtt ki az egyik alsó

2020. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Nekem 23 éves koromra egyet már ki kellett húzni, egy sosem fog kinőni mert nincs csírája sem, a maradék kettből az egyik kinőtt, a másik félig, de helye sincs hova kinőni, és azoktól is meg kellene szabadulnom egyszer a fogorvosom szerint, mert előbb-utóbb baj lesz velük.
2020. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen változó. Általaban kamasz- vagy fiatal felnőtt korban valamikor. De sokszor pedig meg se jelenik.
2020. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb embernél már csírájuk sincs, szóval foglalj időpontot panoráma röntgenre és akkor fogorvosoddal látni fogjátok, hogy számíthattok-e rá vagy sem.

Nekem 16 évesen már látszott mind kifejlődve az ínyben rtg-n, szerencsére jól is álltak és volt helyük, és 18 éves korom vége fele törte át az alsó 2 az ínyt. 19 évesen még a 2 felső hátra van. Ikremnél meg rtg-n csak a 2 alsó volt csíraként, fent semmi. Genetika. Ha kívancsi vagy egy rtg az egész.

2020. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!