Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit használtatok fogíny...

Mit használtatok fogíny gyulladáskor?

Figyelt kérdés
Begyulladt az ínyem, próbáltam hívni a dokit, de itt a környéken kevés fog doki van, egyik nem ad időpontot mert annyira sokan vannak nála, másik azt mondta röntgen nélkül nem mehetek ami 25ezer ft, egy harmadik adott időpontot, de 3 nap múlva, nektek volt már olyan gyulladás amitől kicsit mozogni kezdett a fog, és kicsit le is válik az íny a fogról, mit szedtetek? Vettem Anaftin gélt és öblítőt, nem tudom hatni fog-e, Gingisol ecsetelőn gondolkoztam, de nem nagyon merem használni nehogy rosszabbodjon

2020. okt. 13. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kérj rá valamit, ott jobban értenek hozzá mint itt gyakorin.
2020. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Ginsisoltól nem fog rosszabbodni. Corsodil öblítő naponta kétszer minimum egy hétig, vagy tovább, és Lacalut fogkrém. A 3 nap nem probléma, az nem számít. De ha már mozog is a fog, az már baj, az már ínysorvadás.
2020. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsőhöz hasonlóan én is azt javaslom, hogy keresd fel a helyi gyógyszertárat. Ott biztosan tudnak segíteni, elvégre csak értenek hozzá.
2020. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen anaftint javasolták gyógyszertárban, azért vettem azt, gingisolt viszont azt írja, hogy nyílt vérző fogínyre nem szabad használni, ezért nem merem azt, de vérezni nem vérzik, csak nagy ritkán, mert ugye kicsit lejött az íny, hát nem tudom, használhatom így is a gingisolt?
2020. okt. 13. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi vérzés nem számít. De ez csak egy gyógynövény-kivonat, használd a Corsodylt Lacaluttal, az sokkal erősebb.
2020. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zsalya tea! Gyorsan lehuzza, csak eleg keseru.
2020. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Citromot facsarj mentes asvanyvizbe!! Ez tuzoltas csk.


Fogselymet hasznalj minden etkezes utan es moss fogat. Azota SOHA nem gyullad be a foginyem!! A kajamaradek feszitese miatt gyullad be!!

2020. okt. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!