Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyereknek is lehet fogfehéríté...

Gyereknek is lehet fogfehérítés és kb. mennyit kell fizetni? /szlovákiai vagyok, €uroban kellene/

Figyelt kérdés
másik kérdésem: --A foghuzásért fizetni kell?--
2010. aug. 8. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Itthon? Gyereknek? Nem. Maszekba volt a családban 1 hete gyereknek: 6000 ft volt. (Fóbiás szegénykém :))
2010. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt nemértem xD
2010. aug. 8. 19:56
 3/9 Harrr ***** válasza:
Mi sem hogy egy főleg Magyarországi magyarokkal telehintett oldalon szlovákiai fogorvosárakat kérdezel. Látod, ezt meg mi nem értjük.
2010. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gondolom, itt Magyarországon szeretné, de mivel külföldi állampolgárnak minősül, nincs TB-je. Euróban szeretne vagy fizetni, vagy euróban kéri az árat kifejezni...
2010. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Harrr ***** válasza:
Nem mondasz butaságot előző, reméljük a kérdező módosítja a kérdést, hogy mi is megértsük.
2010. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
vagy euróban vagy forintban kb
2010. aug. 8. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, 6000 ft. :) Magánorvos. :D Ez a foghúzás ára. :) 1 fogé. :)
2010. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 foghúzás?! 20 ojró? ó, nem semmi! nem tudtam, hogy már itt tartanak az árak!
2010. aug. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem baleset után kellett egy fél fogat kihúzni, Nyíregyházán magánorvos 13000Ft-ért húzta ki. Igaz, szájsebészeti injekcióval, ami azt jelenti, hogy nem kellet várom a zsibbadásra:))
2010. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!