Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyógyszer beszedése után hány...

Gyógyszer beszedése után hány órával lehet alkoholt inni? (nagyobb mennyiségben:D)

Figyelt kérdés
Ha az számít Zinnat nevű gyógyszert szedek. Valami antibiotikum féleség nem tudom. Kösszi a válaszokat
2010. aug. 8. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jaj nagyon vigyázz vele. Én, mondjuk úgy eléggé szeretem az alkoholt, és tudok is sokat inni, anélkül hogy kész lennék. Egyszer antibiotikumot szedtem, és ráittam nagyokosan...hát:) érdekes volt, sokkal hamarabb berúgtam, másnap meg olyan volt mintha nem lennék 100%osan magamnál, tiszta volt már az agyam, mégis olyan álomszerű volt az egész, ráadásul elhagytam egy pulcsimat, ami teljesen kiesett....mindenesetre nem volt jó érzés. Szóval kérdésedre a válasz: 24 óra, ha jót akarsz
2010. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Antibiotikumra nem ajánlatos alkoholt inni-írják ezt az okosok :)..De valojabanha antibiotikumra nyomsz alkoholt sokkal konnyebben bebaszol,igy nem szabad tul sokat innod,ha már érzed hogy részeg vagy fejezd be az ivást és kész.egyébként mindegy,hogy mikor iszol,mivel az antibiotikumot nem egyszer veszed be,mert az egy egész kúra,vagyis mindenképp lesz gyogyszer a szervezetedben,amikor iszol.
2010. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Holnap este mennék bulizni. És ha holnap 1 szemet se vennék be akkor is lesz gyógyszer a szervezetemben? Nem akarom hogy emiatt valami bajom legyen...
2010. aug. 9. 00:01
 4/12 A kérdező kommentje:
Inkább ugy írom, hogy hétfőn :)
2010. aug. 9. 00:02
 5/12 anonim ***** válasza:
semmiképp sem lesz bajod,de ne szakitsad meg a kúrát,mert akkor gyengul a szervezeted,ne félj,csak nagyon részeg leszel..Második woltam
2010. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én első vagyok, és én személy szerint megszakítanám, mert nekem nagyon beütött:) de mindenkinek máshogy hat A zinnat egy erős fajta, hány mg amúgy? 0.25 vagy 5?
2010. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
500mg :S
2010. aug. 9. 00:07
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor szedjem normálisan és úgy igyak rá? Ez nekem nagyon nem tetszik:D Inkább akkor nem veszek be :S
2010. aug. 9. 00:10
 9/12 anonim ***** válasza:
fogd fel!az antibiotikum csak rásegít a lerészegedésre,de ha abbahagyod,akkor komoly kart teszel az immunrendszeredben.egyebkent hany eves vagy?
2010. aug. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
16vagyok. De akkor beveszem. Köszi a segítséget
2010. aug. 9. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!