Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóm van, most kéne...

Fogszabályzóm van, most kéne levenni, de összevesztem a fogorvosommal (magán), van esély rá, hogy az sztk-ban leveszik?

Figyelt kérdés
Mert voltam egy magánrendelőben, azt mondták, hogy nem szívesen nyúlnak másik magánorvos pácienséhez, és elküldtek.. Ja és a régi orvosomhoz én vissza nem megyek.. :S
2010. aug. 9. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg van, de általában csak akkor nyúlnak hozzá, ha viszel egy papírt az előző orvosodtól, hogy ez meg ez miatt nála lezártnak tekintitek a kezelést.

Vagy mondd azt, hogy 2 éve tették fel Mo-on a fogszabid, de aztán ki kellett mennetek külföldre, ott folytatták a kezelést, de most vissza kellett jönnöd és a régi dokid már nem rendel. Vagy vmi hasonlót. :D

De megkérdezhetem, hogy min vesztetek össze?

2010. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj egy másik magándokihoz. Ő nem szedi le?
2010. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat..

A régivel azon vesztünk össze, hogy mindenáron húzni akarja a kezelést, már 4 éve van fenn és tökjó, nekem így jó, és rádásul már pihent is majdnem 1 évet, hogy ne mozduljon el, szal kb 1 éve kész van... és havonta lenyúl 14 000 forinttal.. ezért jöttem el...


A másik magán meg azt mondta hogy ő nem akar ebbe belebonyolódni.. ezért gondoltam az sztk-ra..

2010. aug. 9. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!