Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Húzták már ki valakinek az...

Húzták már ki valakinek az alsó bölcsességfogát?

Figyelt kérdés

Nekem ínygyulladás miatt ki akarja húzatni a doki a bölcsességfogamat, de én kicsit félek tőle. Teljesen rendben van a fogam, nincs megtörve stb. csak még nem tudott teljesen kinőni.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek érdemes kihúzatnom az ép bölcsességfogamat? És ha igen, akkor ez mennyire fáj? Úgy értem, hogy tényleg nem rossz, tehát elvileg egy ép fog kihúzása jobban fáj, mint egy rosszé?

Vagy pedig vágassak le az ínyemből, ami ránőtt? - Erre azt mondta a doki, hogy az később ugyanígy visszanő... :S


Mi tévő legyek?


2010. aug. 9. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem azért kellett kihuzni,mert nem fért el,és tolta előre a többit...

nem ilyesztgetni akarlak,de én soha többet...mintha a fejem kiforditani akarta volna...

2010. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hatott az érzéstelenítő?
2010. aug. 9. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:

elvileg hatott...de mintha 2 méteres gyökere lett volna...

és most jön a másik oldalon alul,és ez sem fér el...

de inkább torzuljon el a fogsorom,mint hogy huzassam...

2010. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nekem az 1 es fogam fáj má 1 hete, és nem tud kijönni a bölcsesség (g*ci fog, én má csak így hívom) fog, és nyomja a többit, ezé ki kell szedni, szóval ugyan az naggyából mint amit az első kommentelő írt, szóval azt hiszem megyek tiszta alsóért !!
2010. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ijesztgetitek szegény kérdezőt? Nekem mind a 4-et kihúzta a szájsebész. Ott ha jól beinjekciózza akkor semmit nem fogsz érezni. Utána valószínű, hogy fel fog dagadni, de az se fáj ha veszel be fájdalomcsillapítót.

Jajj bocsi nekem kiműtötték. Hát a sima húzás ehhez képest pina. Ha jó szájsebész csinálja akkor meg se fogod érezni.

2010. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi 23:45!
2010. aug. 13. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!