Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szedték már ki vkinek a...

Szedték már ki vkinek a bölcsességfogát úgy h nemvolt kinőve? Nekem pénteken kell mennem és nagyon félek.

Figyelt kérdés
Be van gyulladva. Az lenne a kérdésem h mire kell számítsak? Nagyon fog fájni?
2011. nov. 14. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Miután érzéstelenítőt kapsz a szádat sem fogod érezni, nemhogy azt amikor kihúzzák.:)
2011. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hu. remélem. köszönöm:):)
2011. nov. 15. 08:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Na milyen volt? :)
2011. nov. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2 óra mulva megyek. 11re van idöpontom. még nemtok mit mondnai, csak annyit h nemvagyok nyugodt..xD picitse...:D
2011. nov. 18. 08:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, mi volt? :)
2011. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hááát... elmentem szájsebészetre, nézegette a csávó egy darabig, és közölte h ő ezt nem vállalja el...:/ nem egyszerű eset, menjek szájsebészeti klinikára.. átmentem... és ott kaptam egy időpontot hnapra. de már komolyan kezd nagyon elegem enni. igazán tullennék már rajta..:):)
2011. nov. 21. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem ma szedték ki, nem volt olyan vészes, sokkal rosszabbra számítottam.

most (még) a fájdalom is kibírható, főleg fájdalomcsillapítóval. :)


úgy ellesz zsibbadva a szád, hogy semmi nem fogsz érezni, ami zavarhat a fúró hangja, és a feszegetés ha szükséges.

2011. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

háát.. tulvagyok rajta... nekem fájt...

Alapbol.. ahova be kellett mennem az ajtóra annyi volt írva: tanulószoba.. xDD Hát gondoltam inkább elmenekülök...xD de végül maradtam.. behívnak.. kérdezi a lány aki csinálta a fogam: -Izgulsz? mondom neki:-igen nagyooonnnn!!! erre ő:-huu énis....:/

mondom MIVAAAAAAAAAAANNN??? :D:D

ezek után 3man álltak neki a fogamnak, és azon vitatkoztak h hogyan is kell ezt kiszedni.... 20 perc alatt sikerült végre eltávolítani.. hát.. mondhatom beleizzadtam a székbe rendesen..XDD

2011. nov. 23. 13:00
 9/9 anonim ***** válasza:

:) Nekem egy profi doktornö akarta kiszedni egyszerre a maradek 3at. Masfel ora alatt kiszedett 2t, aztan azt mondta, h ugyan ne haragudjak, de ö elfaradt, bent hagyna a 3.at... Beleegyzetem, mert mar az en szam is szet volt rendesen szaggatva. :)

Borzalmasan megszenvedtem mind a 4gyel, de örülök, h kint vannak, es h több gondom nem lesz velük. :)

20L

2011. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!