Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülhet kB egy...

Mennyibe kerülhet kB egy komplett fogszabalyozas az alabbiakkal együtt?

Figyelt kérdés

Eléggé elhanyagoltam a fogaim (tudom tudom...) az utóbbi időben, 2 le is tört elég durván és nem kezeltettem, valamint fogszabalyzo is kell régóta.

Mára rajottem, hogy ez nem mehet így tovább és már figyelek a szajapolasra is, de az eddigi károkat is rendbe akarom hozni.

Azzal tisztában vagyok hogy ez tobbszazezres tétel lesz, de kB mennyi lehet a fogkő leszedes, 2-3fog komplett vissza építése, majd fogszabi?

Illetve mennyi idő mire a fogszabi feltevesig eljutunk?


2020. nov. 2. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogszabályzó kb 3 év alatt maszeknál a vége olyan 450000ft Fiamnak van onnan tudom. nem biztos , hogy kell plusz fog, ilyenkor inkább húzni szoktak, hogy szépen legyen hely
2020. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Leírom a fiam esetét forintosítva,de ehhez tudni kell, hogy vidéki városba járunk fogorvoshoz.

Alsó-, és felső fogszabályozás ára 240000 Ft. Plusz havonta 7000 Ft a kontroll összege. Azt még az orvos sem tudja megmondani, hogy meddig kell hozzá járunk, mivel a kezelés hossza egyénenként változó.

2020. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 es jól írod általában így van, ahogy írtam nekem fix 450, pedig már 3 éve járunk, és benne van már a kivehető amit a végén adnak az 70-80 között van, ha így vesszük nektek több lesz a vége ha kell 3 év. a kivehetőt meg nem szabad elhagyni.Szóval fél milla jó hogy van Tb. :)
2020. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is letörtem 2 fogamat a nyáron, szerencsére nem sérült a gyökér, így a visszaépítésük foganként 50e Forint volt és 1 fog építése nagyjából 1,5-2 órát vett igénybe. (2 felső metszőfog)
2020. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm a válaszokat :)
2020. nov. 8. 04:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 18 elmúltál, 1 millióra készülj nyugodtan. Nem kell persze egyben kifizetni, de a fogak rendbetételével és a havi állítgatásokkal együtt simán kijön ennyi.
2020. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Elmúltam sajna, 27 vagyok :)

Köszi neked is.

Sejtettem, hogy drága mulatság lesz 🤔

2020. nov. 8. 15:15
 8/8 VeraG027 válasza:

Én szintén 27 vagyok, már fenn van a fogszabályzó 3 hónapja. És igen, a fogaid rendbe tételével min. 7-800 ezer - 1 millió forint.

Nekem szinte az összes tömést ki kellett cserélni, pluszban tömések stb..

2020. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!