Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyokerkezeles után nagyon faj...

Gyokerkezeles után nagyon faj meg a fogam meg úgy minden most erre keltem ez természetes?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul ha be volt gyulladva, ha gennyezik és ideiglenes tömés van benne, akkor a nyomás feszíti a fogat. Illetve maradhatott még benne gyökér, néha nehéz kiszedni minden ágat.
2020. nov. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 csatornás mind 2 sikerült megtalálni elsőre és kipucolni, de most akkor felfog dagadni? Meg ilyenek ? Vagy ez pár nap múlva jobb lesz? Most vettem be egy cstaflamot.
2020. nov. 3. 00:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani, lehet el fog múlni a gyulladás és már holnap jobb lesz, de lehet továbbra is fájni fog, esetleg még jobban és csak az ideiglenes tömés kivétele után szűnik meg. Nekem ritkán faájt fogam, de amikor ideiglenessel betömték egyszer, utána nagyon fájt. Aztán volt is, hogy inkább nem tömte be az orvos (ha kicsi az üreg, akkor nincs veszély, hogy összeroppan az üreges fog), hogy ki tudjon belőle tisztulni a genny.

Ha fáj, menj vissza az orvoshoz, kiszedi a tömést, kitisztítja és jobb lesz.

2020. nov. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oksi, köszönöm most nagyon megijedtem mert pont ennek örültem hogy végre kiszedte az ideget és nem lesz mi fájjon erre....
2020. nov. 3. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!