Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az egész torkom és a manduláim...

Az egész torkom és a manduláim végig tele vannak aftával, sőt még a szájpadlásomon is van egy. Nagyon undorító és borzasztóan fáj, segítség! Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
Az egész torkom és a manduláim végig tele vannak aftával, sőt még a szájpadlásomon is van egy. Nagyon undorító és borzasztóan fáj. Olvastam már a hasonló kérdésekre érkezett válaszokban, h milyen szerek jók rá, de azt is olvastam, h ezek többsége szó szerint "lemarja" az aftát. Én is alkalmazhatok ilyen gyógyszert? Mármint úgy értem, h nem gond h nekem ilyen sok aftám van 1xre, szal nem fogom összesz*rni magam a fájdalomtól? Mit javasoltok? Nincs rá vmi kíméletesebb? Vagy úgy általában melyik a leghatékonyabb? Nektek mennyi idő alatt múlt el?
2010. aug. 10. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el fogorvoshoz,vagy a gyógyszertárba,ott tapasztalt emberektől kapsz majd segítséget!:)
2010. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magától elmúlni, ha ügyelsz a higiéniára egy hét alatt elszokott. Kénsav alapú készítmények vannak, amik azonnal elmúlasztják, ez valóban fájdalmas, de még mindig sokkal jobb, mint napokig szenvedni tőle. Egyéb megoldás nincs.
2010. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos afta? Nem lehet pl. szájpenész?

Mutasd meg orvosnak, ő majd tudja, hogy mit kell vele csinálni.

2010. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem afta, vagy szájpenész, vagy tüszös mandula. A tüszös mandulánál az egész torok is megfertőződik lefelé.
2010. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!