Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy felső...

Mennyibe kerül egy felső fogszabályzó 18 éven felülinek?

Figyelt kérdés
Esetleg egyetemistáknak jár valamiféle kedvezmény?

2020. nov. 16. 17:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy Békés megyében, bár nem tudom mit változtat.
2020. nov. 16. 17:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jar kedvezmeny mar. Hat ez tok valtozo mennyibe kerul, ha van sztk-s alapon felnott fogszabalyozas, akkor az nyilvan olcsobb, de varolista biztos, hogy van, lehet, hogy eveket kell varni.

En allamiban csinaltattam, 15 eves voltam, es ugyis 100 ezer forint volt (8 eve) az also-felso fogszabalyzo, de legalabb ingyenes mehettem havonta kontrollra, maganban ezert is fizetni kell.


Maganban pedig olyan 200 ezertol kb, hatar a csillagos eg. Altalaban egyebkent nem eleg csak a felso, meg akkoris szoktak ajanlani az also fogsorra is, ha latszolag abban nincsen hiba.

2020. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez elég elszomorító, azért köszönöm a válaszod.
2020. nov. 16. 18:22
 4/6 anonim válasza:
100%

Államilag támogatott 18 év alatt van, de akkor is több hónapot ke várni, mire behívnak.


Nekem 120.000 volt a porcelán több éve vidéken egy fogívre! A fém az 80 volt.


Az állításokért havonta 2.000-ret kellett, de ha ívet cserélt, akkor is, ez volt 2 évig! Meg először kellett röntgen, illetve a végén egy kivehetős.


Hát nem olcsó, de megéri mindenképpen!

2020. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönöm, te magánnál voltál?
2020. nov. 16. 21:25
 6/6 anonim válasza:

Igen, Szombathelyen! Szerintem itt vidéken olcsóbbak a fogorvosok, nem véletlenül jár ide sok német!


Amúgy ez nyilván attól is függ, hogy milyen a fogsorod! Egyéni.


Viszont én azt javaslom, ha mindenképpen fizetni kell, akkor magánhoz menj! Fogorvosnál tényleg megéri!


Szerintem egyébként menj el többhöz is, meg kérdezz körbe, kit ajánlanak!


Én azóta imádok mosolyogni. :)

2020. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!