Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig fog még vérezni? :S

Meddig fog még vérezni? :S

Figyelt kérdés
Ma voltam szájsebészeten,kiszedtek egy beletört rágófogat.Kb 9-től fél 10-ig voltam benn.Meddig fog még vérezni?És nagyon fog fájni,ha teljesen kimegy az érzéstelenítő hatása?:S Mikor és mit ehetek?
2010. aug. 11. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem azért normális hogy még vérezget, azért csak kitéptek valamit az ínyedből. nemsokára el fog az múlni. ha kimegy az érzéstelenítő, akkor fájni fog. szerezz be valami fájdalomcsillapítót pl. Cataflam. most pedig feküdj és pihenj mert csak úgy fog elállni a vérzés. ne emelgess és ne hajolgass még utána sem legalább 1-2 napig. enni ehetsz ha tudsz miután elmúlt a vérzés. de csak a másik oldalon, és vigyázz, hogy ne menjen bele a sebbe semmi !
2010. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!:)

Remélem gyorsan eláll a vérzés,mert már nagyon éhes vagyok.:S

2010. aug. 11. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. tejterméket ne egyél pár napig. és tényleg nagyon óvatosan egyél, mert ha belemegy valami kaja, azt ki kell piszkálni, nagyon fáj, és újból elindul a vérzés ! ( tapasztalat )
2010. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!:)

Igyekszem óvatosan enni,azóta csak dinnyét ettem.Most jegelem,attól jobb egy kicsit.:)Már kevésbé vérzik,meg így nem fáj(annyira).Remélem holnapra jobb lesz.=/

2010. aug. 11. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!