Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Reggel húzták a bölcsességfoga...

Reggel húzták a bölcsességfogam, meddig fog vérezni? Meddig normális?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 10:43
 1/5 eNerdzsy ***** válasza:

15-20 perc alatt általában eláll alap esetben csak nem szabad öblögetni, piszkálgatni, szívogatni.


Ha már túllépted ezt az időt akkor egy darab steril gézt tegyél rá és lazán harapj rá (csak épp annyira, hogy ne essen ki).

2011. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt hogy meddig normális nem tudom. Igaz nekem, nem a bölcsességfogamat húzták, de az egyik örlőfogamat... nekem egész nap, sőt még éjszaka is kicsit vérzett, mert reggelre a párnámon ott volt a vérnyom... Persze, ezt ne úgy képzeld el, hogy egész nap ömlött a vér. Szóval, lehet, hogy Neked is egész nap fog folydogálni.

Amúgy jobbulást!

2011. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 homo ludensz ***** válasza:
Amennyiben normál a véralvadásod a belétett tampon alatt lassan de összetömörödnek a vérlemezkék és elzárják az ereket tehát eláll a vérzés. Ne szívogasd,ne piszkáld a nyelveddel s ha módodban áll cseréld ki a tampont egy steril gézlappal.
2011. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kb. fél kilenckor húzták, most mikor hazaértem akkor vettem ki az ott betett gézlapot, de kicsit még vérezget. Akkor sima steril gézlapot rakhatok rá ha nem áll el? Mert így vagy kiköpöm vagy lenyelem.
2011. jún. 7. 11:06
 5/5 anonim válasza:
Én folyamatosan járok dokihoz 3 hete.Kihúzott egy csomó fogamat és minden húzás után 15 perccel Én már kiköptem amit betett a számba.Idegesített hogy valami ott van.Vérezgetett és elállt.Nem foglalkoztam vele.
2011. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!