Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy átlagos...

Mennyibe kerül egy átlagos fogorvosnál, az hogy felnőtt ember esetében felkerüljön a fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Konkrétan az a része érdekelne, hogy az mennyibe kerül, hogy felkerüljön a készülék?

Tudom, hogy utána havi kezelési költségek vannak X 10 ezer forintokért.

Egy hagyományos, normál fogszabályzóra gondolok.


Már nagyon szeretném elkezdeni, de ahogy bejött ez a covid helyzet, a bizonytalanság miatt félek kiadni ennyi pénzt, a munkám ugyan megvan, és csak a túlórák adta többletet vesztettem el (pár tízezer forint) és ezért bizonytalan vagyok, hogy most belevágjak e.


Eddig egyetlen biztos infóm van, egy barátomnak 287 ezer forint volt a készülék, és havi 14-et fizet kezelés/állítgatáskor, neki nagyjából 630 ezer forint lesz a vége, legalább is odáig, hogy lekerült a fix fogaszbályzó.

Nem tudom, ez lenne az átlagos ár vagy ez olcsó/drága?



2020. dec. 5. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A kiválasztott fogászatnak a honlapján, megtalálod az árakat.

Megaztán nem mindegy, hogy ez a Rózsadombon van, vagy egy vidéki kisvárosban.

Konkrét ára, csak a kiválasztott intézmény tud mondani, de csak állapotfelmérés után.

2020. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*árat
2020. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Átlagos ár :)
2020. dec. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem 350000 alsó, 350000 felső. Másfél havonta az állítás 20000. Éjszakai fogszabályozó 120000 és 20000 a fogkő leszedés felhelyezés előtt és levétel után.
2021. febr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!