Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkő van az egyik fogamnál,ny...

Fogkő van az egyik fogamnál,nyelvemmel érzem picit,fehéres,máshol nincs,nem fáj..semmi,csak érdes.. nyelvemmel érzem,kicsit zavar,mi a teendő? Meddig lehet halasztani a dokit ezzel,míg nem lesz gond belőle?

Figyelt kérdés

Mivel itt lesznek az ünnepek,már 2 fogorvost igazából felhivtam, de ahogy mondtam, hogy rendrlésre szeretnék időpontot, nem is tudtak vállalni..

Szerintetek mennyi időt, napot,hetet lehet ezzel várni, míg leszedik ott azt a kicsi fogkovet fogam mögött, alsó fogamnál van..nyelvemmel vettem észre, h kicsit ilyen recés volt hirtelen.

Csak azért kérdezem ezt,mert úgy sürgetem ezt a dolgot...nyilván jobb nekem is minél hamarabb, csak így lehet 2 ünnep között megyek,de ha azt mondjátok 1 hét után más bajom is lehet tőle, akkor sürgetem nagyon.

Valaki,valami infó?:)



2020. dec. 9. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat semmi bajt nem okoz ez rövid távon.

Válogasd meg, kihez mész, nehigy valami barom masf is leszedjen.

Most tobben le vannak allva amugy.

2020. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor 1honap akár, ez a december kihuzható ezzel akár?:)

Mást is leszedjen? Ezt hogy érted?:)

Hát igen sajnos,tapasztaltam, gondolom még a vírus is rátesz, sőt.

2020. dec. 9. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Éveket is, nyugi.

Úgy, hogy zomancba belenyúl valamiert, mert olyanja van,mert idiota

2020. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ,hát remélem nem fogok kifogni egy olyat..
2020. dec. 9. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha közel laksz Gyomaendrődhöz akkor nagyon tudom ajánlani a Sabján fogászatot rendkívül hozzáértő orvos és nagyon rendes a páciensekkel. Ő ugyan magan orvos tehát fizetős de mindenképpen megéri az árát én is hozzá járok már régóta.
2020. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát kicsit messze van, de azért aranyos vagy, köszi szépen!
2020. dec. 9. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!