Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma megyek fogorvos hoz nagyon...

Ma megyek fogorvos hoz nagyon félek van vmi tippetek hogyan üzem el a félelmem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 14:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem lehet elűzni sehogy. Én ahányszor megyek már azt hiszem nem félek, de amikor beülök a székbe úgy elkezd remegni a lábam, hogy az hihetetlen :)


Aztán amikor végez a doki fejvesztve menekülök ki. Hazafelé meg csak azt kívánom, hogy soha többé ne kelljen jönnöm....

2010. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Fogorvoshoz*

űzzem el*

Amúgy én úgy szoktam h "Nyugi,csak negyed óra,utána egy évig nem jövök ide vissza" :)

2010. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
én is így szoktam felfogni a dolgokat..de ma mindenképp mennem kel :S
2010. aug. 12. 14:52
 4/18 1Roberto1 válasza:
Én mindig vidáman megyek be azt leszarom a többit. hehe 5 lukas fogam volt azt 1 honapig jartam hetente 2 szer meg 1 szer minden heten kaptam szurit tök jo volt de nem figyeltem rá azt persze fájt :D:D de a végén elmult : ) szoval a fájdalom az csak egy pillanat. nem kell törödni vele.
2010. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 1Roberto1 válasza:
Meghát bizzál bennük nem basszák szét a fogadat nyugi javitanak rajta. haha
2010. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem tudok bízni egy fogorvosba se!mióta 1és fél óráig húzták a fogam...és vésték ki...valahogy nem megy!
2010. aug. 12. 14:59
 7/18 anonim ***** válasza:

Esetleg másik fogorvoshoz mész? Vannak nagyonjó maszekok .

Budapesti vagy?

2010. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

nem

anyu azt mondta elvisz magánhoz de annyi pénzt nem dobok ki:D

2010. aug. 12. 15:09
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is magánhoz járok, de ingyen csinálja nekem, mert 18 éven alul vagyok. Persze, hálából szoktam neki és az asszisztensnek adni ajándékot, mert megérdemlik.

Amúgy én is rettegtem a fogorvostól, mert nagyon barbár fogdokim volt, aztán amikor elmentem a mostanihoz, hát nagyon meglepődtem. Kedves, aranyos, türelmes, máig dicsér, ha kibírom a "fájdalmat" :)

Sőt, itt még az injekciótól sem ájulok el, pedig mindig el szoktam a tűtől, én vigyorogva ülök be a székbe.

Szóval keress normális fogorvost, mert nagyon nem mindegy, hogy milyenhez jársz.

2010. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
és pontosan hova?melyik orvoshoz jársz?:)
2010. aug. 12. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!