Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzásra időpont vírus...

Fogszabályzásra időpont vírus alatt?

Figyelt kérdés
Fogszabályzót szeretnék magamnak, azonban nem tudom, hogy a vírus alatt lehetséges e időpontot kérni, illetve a röntgent a kórházba most is csinálják, vagy nem lehet most ezekkel foglalkozni?

2020. dec. 24. 13:42
 1/4 anonim válasza:
Szia. Nekem be kellett menni az SZTKB-ba ahol adták az időpontot természetesen csak jövőre. Csinálnak röntgent is a vírus alatt, és műteni is műtenek, engem is januárba fognak, a fogszabàlyzó miatt.
2020. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Privátba mehetsz
2020. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rontgen miatt nem kell korhazba menni, miert is kene? Azt kb barhol meg lehet csinaltatni, altalaban ha sztk-ban nem is, de magan fogorvosoknal van rontgen, talan 5-6 ezer forint. Hany eves vagy egyebkent? 18 felett azt hiszem sztk-ban ha csinalnak is fogszabalyzast, akkor kb annyiba kerul, mint maganban. Bar nalunk fixen tudom, hogy nem is vallalnak 18 felett. Maganban termeszetesen az egesz folyamat konnyebb es gyorsabb.
2020. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok, nyáron töltöm a 18at, ezért kérdeztem, hogy lehet-e, mert kb fél évem van még és nem akarok kiesni a tb által támogatottból.

Köszönöm mindenkinek a válaszát!😊

2020. dec. 24. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!