Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ideiglenes korona kieshet...

Ideiglenes korona kieshet éjszaka?

Figyelt kérdés
A felső első fogamat ki kellett húzni, a mellette lévő fogak pedig gyökérkezeltek, szóval csapot rakott be a doki, és az első négy fogam kap egy koronát. Mivel a húzás után el kell telnie 2 hónapnak, addig ideiglenes koronát kaptam. Amint megkaptam, másnap ki is esett, szóval újra kellett ragasztani. Na ez a ragasztás nagyon jól bírta. Dec 28-án kijött étkezés közben. Kaptam egy itthon használható ragasztót, ami elvileg kb 3 ragasztásra elég, igaz harmadszorra sikerült használni, nagyon gyorsan megkötött... Szóval ezzel a ragasztóval sikerült megragasztanom végül itthon. Ez két napja volt, azóta nem jött ki, de nagyon figyelek rá, hogy ha eszem, akkor se használjam a fogakat. Negyedikén, hétfőn megyek varratszedésre, ekkor újra lesz ragasztva. Viszont nem tudom, kieshet-e éjszaka? Ha kiesik, felébredek rá? Ez egy nagyobb "darab", és félek, hogy megfulladhatok tőle? Arra is gondoltam, hogy direkt kiszedem és kiveszem éjjelre, de akkor szombaton és vasárnap folyamatosan ki fog jönni. Az a baj, hogy ha kijön és visszateszem, ragasztás nélkül, akkor sem érzem, hogy nem tartaná semmi.
2021. jan. 1. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
1. Szerintem sürgősen válts fogorvost, ennél szarabbul összehozni ezt a két dolgot.. 2. Ne hagyd nyitva a fogad mert ha bármi belekerül genny keletkezhet begyullad...szóval több gondot csinálsz vele magadnak, tisztítsd meg jól.
2021. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!