Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magán orvosnál fogszabályzó?

Magán orvosnál fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Lehetőleg Veszprém megyében. Fogszabályzót szeretnék. Viszont központi fogszabályzás mire felraknák 1,5-2 év annyit meg nem akarok várni. Úgy hallottam magánmba sokkal gyorsabban zajlanak az ilyenek. És az árfolyam milyen? Kb mennyivel drágább?

2021. jan. 2. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
18 eves kor alatt tamogatja a fogszabalyozast csak az allam, nekem ez 6 eve 90 ezer volt, also+felso fogszabalyzoval (Budapest), most nem tudom mennyi, de 100 ezerrel tuti szamolni kell. Ehhez kepest a magan joval dragabb, olyan 400-500 ezertol kezdodik, +ugye minden egyes huzaskor is fizetni kell 5-10 ezret asszem. Ha 18 felett vagy, akkor igazabol mindegy, mindenhol sokkal dragabb, mivel nincs mar ra tamogatas. Amugy az ar fugg meg a keszulek tipusatol is, mert tobb fajta van, a legdragabb talan a porcelan, vagy a belso fogszabalyozas, de az utobbi nem is mindenkinek ajanlott, az orvos fogja majd eldonteni, hogy szamodra melyik lenne a legjobb.
2021. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Veszprémbe járok Dr.Rácz Dóra doktornőhöz, aki Ajkán is rendel.

Ha a fogaiddal minden oké ( nincs lyukas fog, vagy be van tömetva, ha volt, valamint fogkő le van szedve, vagy nem is volt) akkor kapsz 1 hónapon belüli időpontot, ahol lehet már le is veszi a mintát, meg utána még egyet kb rá egy hónapra. Szóval 2 hónapon belül akár lehet, hogy fel is tudja rakni a fogszabit.

Egy rendes fém fogszabályozó 140 000, a kerámia 160 000 per ív. Nekem ezek a lehetőségek merültek fel, de biztos lehet kérni porcelánt meg átlátszót is. Valamint ugye miután leszedték a fogszabit, kapsz ejszakit.

Nagyon kedves doktornő, csak ajánlani tudom:)

2021. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok:)

Azt kifelejtettem, hogy panorámaröntgennel menj majd, akárhol is csináltatod.

2021. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!