Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül kb. egy felraga...

Mennyibe kerül kb. egy felragasztott fogszabályzó csak felülre egy magán orvosnál? Ki mennyiért csináltatott?

Figyelt kérdés

Mennyit kellett fizetni, majd kezelésenként, állításkor mennyit?

Megyek majd a fogorvosomhoz is nemsokára, de csak úgy kb, mennyibe kerülhet, 18éven feletti vagyok s magán orvosnál szeretném csináltatni.

Kuszák a fogaim, van mit állítgatni rajtuk.



2013. febr. 2. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én több dokinál is jártam, még kedden is megyek egyhez! Nekem alulra is kell meg felülre is! Lehet attól függetlenül Neked is kell majd!

Hát első doki javaslata: 150 fém, 200 porcelán, havi 10 ezer aktiválás

Második doki: mosolyvonalig zafír alul-felül, hátul fém 400 ezer, havonta részletbe, nincs aktiválás!

2013. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A 200 nekem már jó ár lenne csak felülre porcelánból.

Alul is csálék kicsit, de ott van koronám, nem is biztos, hogy oda lehetne.

Felül viszont alapból hiányzik egy kisörlő, ha rakatok hidat az majdnem egy százas akkor inkább 200ért egy fogszabályzó.

Köszi a választ :)

2013. febr. 2. 18:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Van amikor vannak kuponosok is, bonuszbrigádon, meg kuponvilágon azok is jók!
2013. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én orvosomnál, porcelán 250 ezer csak felülre és ebben benne van a havi igazítás és ha lepattan egy brekett annak vissza ragasztása is, részletekben is lehet fizetni, de szerintem ez orvosfüggő, bár ebben az árkategóriában kéne mozognia.
2013. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
3ezer,5száz(3500)lej
2013. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem 90 alulra 90 felülre de én 18 alatt vagyok
2013. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha alulra nem rakatsz, bele se kezdj, mert csak pénzkidobás. Mellesleg aki elvállalja csak az egyik fogsor szabályozását, az felejtős doki...
2013. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Miért nem lehet csak felülre?

Ismerősömnek még gyerekkorában volt fogszabályzója csak felül.

2013. febr. 4. 23:06
 9/11 anonim válasza:
Lehet csak felülre rakatni, ha nem kell szabályozni a harapásod meg sorban állnak a fogaid alul vagy nincs vele egyéb probléma akkor nem szükséges alul is szabályozni.
2013. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, utolsó, de kb. 400 emberből 1-nél fordul elő, hogy nem kell mindkét fogsort szabályozni.


Egyébként harapásbeállítás miatt kell. A fogszabályozásnak csak egy kis része az esztétika, a funkció helyreállításáról sokan elfeledkeznek.

2013. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!