Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi időbe tellett nektek,...

Mennyi időbe tellett nektek, míg megszoktátok a felhelyezett koronát?

Figyelt kérdés
Nekem pár órája van az első fogaimon, de még olyan idegennek érzem, nem természetes még az érzés. Zavar, hogy érzem, hogy ott van. Mondták,hogy még fog idomulni az ínyemhez, de most nehéz elhinni.
2010. aug. 13. 20:35
 1/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Egy-két éjszaka alatt meg lehet szokni (nekem éjjel jobban idomul vagy jobban megszokom).

Cukorkaszopogatás, rágózás segíthet.

Ha tovább tart, felmerül a gyanú, hogy nem kell-e szabályozni a magasságán, a harapáson, stb. ezt a festékszalagos harapásvizsgálatot a fogdokinak illett volna elvégeznie, nem tudom volt-e ilyen neked.

2010. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, remélem,hogy hamar megszokom. egyfolytában úgy érzem, mintha egy idegen anyag lenne a számban. Jó, végülis így van, de idegesít, az hogy érzem,hogy van.
2010. aug. 13. 23:24
 3/4 anonim válasza:
Nekem az első 6 fogamon van. Ne aggódj, csak egy ideig fura. Én kb. 2 hét után szoktam meg. Kitartás.
2010. aug. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a hátsó fogamon van és kb. 2 hét volt, mire megszoktam, illetve elkezdhettem terhelni.
2010. aug. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!