Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ínygyulladással elég ha csak...

Ínygyulladással elég ha csak csütörtökön megyek fogorvoshoz? Mit fog vele csinálni?

Figyelt kérdés
2 napja mikor mostam a fogam, kicsit vérzett, nem fájt. Ma reggelre viszont már fájt a fogmosás és utána éreztem a nyelvemmel, hogy két fogam közt van egy dudor és megnéztem tükörben, ínyem jól bevan ott gyulladva. Nem értem mitől mert decemberben voltam fogorvosnál, nincs lyukas fogam azt mondta, rendben van minden. Csütörtökre kaptam időpontot de félek arcom is bedagad vagy valami. Enni is rossz azon az oldalon. Még nekem ilyen sosem volt, nem tudom mit kezd ezzel?

#Ínygyulladás, fogorvos, íny, fog,
2021. jan. 11. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Megnezi, de valoszinuleg eleg lesz egy fogko leszedes is, ha van lyukas fogad, akkor azt betomi. Ha tenyleg nagyon durva a gyulladas, akkor meg antibiotikumot is felirhat, bar nekem hasonlo panasszal nem volt arra szukseg, fogko eltavolitas utan minden oke volt.

Nagyon ajanlom addig amugy a corsodyl oblogetot, nekem pont karacsony elott a bolcsessegfogam (meg nem nott ki) fajt iszonyatosan, es meg azon is segitett, ingyulladasra is jo. Gyogyszertarban vagy dm-ben is lehet kapni.

2021. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gingisol oldattal kenegesd addig, vagy Gengigel géllel. Ha pukli van. lehet egyik fogad is rossz, de majd kiderül, ha csak ínygyulladás az sokszor megszűnik házi kezelésekre is.
2021. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!