Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Philips sonicare vagy oral-b...

Philips sonicare vagy oral-b elektromos fogkefére esküszöt?

Figyelt kérdés
Illetve megéri a csúcsmodellt venni, vagy elég a belépőszintű is?

2021. jan. 14. 17:00
A kérdező szavazást indított:
philips
oral-b
egyéb kommentben
15 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mindkettőt használtam évekig. Alapból mindketto jo volt, de a Philips sonicare sokkal jobban tisztit, főleg a fognyakat, a fogorvosom is visszejelezte h mióta azt használom szinte semmi fogkő nincs a fogaimon. Borsos ára van de minden forintot meger
2021. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
a készülék még nem is annyira, de a fogkefe fejek drágák rá nagyon, ahogy néztem.. és nem lehet kapni kisboltokban.. :\
2021. jan. 15. 07:21
 3/17 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a Philips! Teljesen más technológiával működik (ultraszónikus), így sokkal alaposabban tisztít. Használat előtt érdemes egy oktató videót nézni, hogy jól tudd használni. Mindegyik modell ugyanazzal a technológiával működik, így a legolcsóbb is jól meg fogja mosni a fogadat. A drágábbakban plusz funkciók vannak, esetleg plusz kiegészítők. A fejeket 3 havonta kell cserélni, érdemes egy négyes csomagot venni, úgy darabra olcsóbban jön ki, és egy évre meg vannak a fejeid.

Egy dentálhigiénikus

2021. jan. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem volt mindkettő, az OralB forgófejes fogkeféje egy vicc, szétrázza az agyadat és a tisztítási hatásfok sem túl jó.

Jelenleg Philips Sonicare-t használok és sokkal jobb! A marketing bullshit ide vagy oda, tényleg több lepedéket szed le és alaposan tisztít.

A jelenlegi előtt egy (szinte) csúcsmodellt használtam, de röviddel a garanciaidő lejárta után megadta magát, így most egy olcóbbat vettem. Egyelőre ugyanolyan jónak tűnik, a régi plusz funkcióit (állítható intenzitás, fogfehérítési mód stb.) szinte soha nem használtam.

2021. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Használtam mindkettőt. Oral b bol 40 ezres kefém volt, én nagyon szerettem, most viszont Sonicare-m van 75 ezres csucsminoseg. Sokkal jobban tisztit + azért a fogjefefej (C3, ami 2db 10.000 ft) drága, de teszi a dolgát + ugye a módok feherites melytisztitas stb. Ismerősnek olcsobb sonicare van neki is elég jól bevállt.


Szóval a Sonicare-rá szavazok én is, de ha normálisan használod az Oral B-t akkor az is nagyon jó.

2021. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintetek ez szóba jön? [link]

Ennél több pénzem nincs igazán rá.

2021. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen elektromos jobb mint a kézi. Deaz oralB forgofejes elektromos foglefeje mar pár ezerért beszerezhető
2021. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Inkább akkor szónikusat vennék és mindent végignéztem és ez a kettő jönne szóba:

[link] - Philips (10 ezer)

[link] - Dontodent (12 ezer)

Melyik tűnik jobbnak?

2021. ápr. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
én oral b pro 2 2500 mellett tettem le a voksom. Philipsre nagyon drága a pótfej, ezt kalkuláld bele. Oral-bre kb 1000ft/db, kínai boltokban még olcsóbb.
2021. ápr. 29. 17:01
 10/17 anonim ***** válasza:
A Philipset mindenképp!
2021. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!