Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » HA már van elektromos fogkefém...

HA már van elektromos fogkefém, akkor érdemes újabb elektromos fogkefére cserélnem, vagy elég a pótfejet?

Figyelt kérdés
Már van Ora-B vitality,de kinéztem a Oral-B professional care 500-at,nem tudom,hogy elég-e inkább a Vitalityn a pótfejet cserélnem.

2016. aug. 3. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát mennyi kidobni való pénzed van?
2016. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A pótfejet 3 havonta cserélni kell. Máskülönben elveszti a hatékonyságát (szétálló és meggyengült sörték), illetve elszaporodnak rajta a baktériumok és a gombák, amiket csak visszaviszel vele a szádba. Magát az elektromos fogkefét is időnként jó lecserélni - már csak a higiénia miatt is 2-3 évente, ha naponta kétszer használod.
2016. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A pótfejet cserélem,de az a kérdés,hogy más pótfej tartozik-e a vitalityhez és a care 500-hoz,azt most már látom,hogy a care sokkal gyorsabb motorral rendelkezik,így gyorsabban tisztit
2016. aug. 3. 15:32
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tartom pénzkidobásnak mivel amióta elektromos fogkefét használok,azóta kevésbé romolnak a fogaim,kérdés,hogy érdemes-e újabb modellre cserélni,ha a kefefejek minden Oral-B elektromos fogkefékhez ugyanazok amiatt,hogy az Oral-B 500 gyorsabb a Sörtemozgás típusa: 20,000 pulzáló / perc, 7,600 oszcilláló / perc
2016. aug. 3. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt nézd meg hogy rámegy-e a másik fej. Rajta van mindkettőn hogy mire mi megy rá és a fej melyikhez való.

A gyorsabb tisztításban nem hiszek, a dokim megtanított manuálissal is és már simán el tudom érni ugyanazt a tisztaságot mint géppel ha pl nyaralni megyünk és nem viszem.

A technika számít. A mosás ugyanúgy 2 perc kell hogy legyen. A tisztítás alapossága rajtad is múlik hogy meddig tartod egy fogon, mennyire nyomod, honnan merre haladsz, hogy csinálod, mennyire vagy alapos, utána fogselymezel-e.

2016. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem már egy éve ugyanaz a fej van rajta. Leforrázod forró vízzel és használható marad. Luxus 3 havonta lecserélni.


Még nem rohadtak ki a fogaim. Nagyon túl van lihegve hogy vegyél új fogkefét, cseréld le minél hamarabb.

2016. nov. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Lecserélted végül? Érdekelne, van-e különbség?

2016. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!