Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog fájhat fronttól?

Bölcsességfog fájhat fronttól?

Figyelt kérdés
Kibújtak már mind a 4 helyen és nem is nőnek tudtommal ferdén ,mégis most elkezdetett fájni! Front miatt lehetséges?

2021. jan. 15. 13:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Bal felső és alsó
2021. jan. 15. 13:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Igy, hogy kinottek, nem tudom. Nekem epp most novogetnek, a front ugyan nem, de menstruacio elott par nappal mindig fajnak, szoval barmit el tudok kepzelni, hogy lehetseges.

Erdemes lenne orvosnak megmutatni, lehet, hogy van egy kis gyulladas, vagy eppen lyuk valahol.

2021. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető. Vagy nem kapott huzatot esetleg a bal oldalad?

De érdemes lenne egy panoráma rtg-t készítettni fogorvossal, amiről kiderülhet, hogy pontosan milyen irányba is állnak. Lehet, hogy szájban úgy tűnik, kinőttek, azonban simán mozgolódhatnak még, panaszt okozva. Plusz, ahogy az előttem szózó is mondta, előfordulhat szuvasodás, vagy ínygyulladás, amelyet te nem veszel észre, viszont a fogorvos igen.

2021. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van itthon ketoldali tukor azzal megneztem es nem lyukas ! Es nem ugy faj mintha szuvas lenne ,hanem nagyon nyom!
2021. jan. 15. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nyomó jellegű, akkor valószínűleg még úgy érzi nem ért be a végleges helyére, és tovább akar mozdulni.
2021. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy olyan is előfordulhat ám, hogy van a bölcsifog után mégegy plusz fog, és ő növöget. Rtg-ről az is kiderülhet.
2021. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!