Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét az alsó...

Bölcsességfog műtét az alsó vagy a felső fáj jobban?

Figyelt kérdés
Nekem már műtöttek ki 2 felső bölcsességfogat, és most jönne a 3. de az olyan helyzetbe van hogy fekszik és félek mert az előző 2-vel is megszenvedtem nagyon

2021. jan. 11. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem attól függ, hogy alsó vagy felső. Van-e gyulladás, ami miatt amúgy is lassabb gyógyulásra számít az ember, maga a húzás mennyire traumatikus, egyszerű vagy esetleg műteni kell, de még műtéten belül is vannak gyorsan és könnyen gyógyuló esetek, hiszen attól, hogy műtét, még lehet amúgy marha egyszerű a húzás, csak néhány öltéssel leszel gazdagabb. Az immunrendszered aktuális állapota, amit nyilván nem tudsz befolyásolni, mennyire stresszelsz az egészen, sikerül-e betartani minden poszt operatív utasítást stb.
2021. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a helytől függ.

Nekem a 2 alsó vízszintesen nőtt, alig látszódott ki valami belőlük, az egyiket pár mp alatt kiszedte a szájsebész, a másik picit nehezebb volt, fájni egyik sem fájt (utána sem), az egyik felső viszont be volt gyulladva, az nagyon fájt!

2021. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bevan gyulladva
2021. jan. 11. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor előtte mindenképpen kérj antibiotikumot!


Nekem gyökérkezelni kellett volna egy fogat, de még elérzéstelenítve is fájt a kopogtatás, felírt valami 3 db-osat, ez volt pénteken, hétfő du. már minden fájdalom nélkül meg tudta csinálni.

2021. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!