Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Feltetessek fogszabályzót?

Feltetessek fogszabályzót?

Figyelt kérdés
Szeptembertől szakdolgozatot írok plusz gyakornok leszek egy cégnél, ahol sok emberrel kell kommunikálnom. Úgy kb. fél éve kattogni kezdett az állkapcsom és a fogorvosom a felső bölcsességfogak kiszedését és - a gyerekkori elmaradt fogszabályozás miatt - állandó fogszabályzót ajánlott. Tehát a kérdésem: most rakassam fel a fogszabit, vagy a diplomavédés után? Egyáltalán mennyire lehet a fogszabályzóval érthetően beszélni?
2010. aug. 15. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Á ilyen miatt ne is aggódj,hogy legyen a fogszabályozód=)

Nekem is van,semmi gondot nem okoz,se beszédbe,se evésben.

meg inkább előbb,mint később csináltasd meg.Ez semmiben sem fog akadályozni ne aggódj.ja bocsi,max annyiba ,hogy ugye ajánlatos étkezések után fogat mosni=)

2010. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a beszédben egyáltalán nem akadályoz, nekem 5 évig volt! és tényleg, minél előbb rakasd fel. persze enni az elején és az állításoknál rossz lesz, mert fájni fog... és persze fogat kell majd minden evés után mosni, de ha a beszéd miatt aggódsz, azért nem kell!
2010. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen fogszabályzód.Meglátod jó lesz.Nekem elhiheted hisz már 4 éves korom óta van nekem és most 20 vok
2010. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, 16 éve fogszabályzós vagy? :D

Nekem azt mondta a fogorvosom, hogy elég bonyolult eset az enyém, és így 1 évig kellett viselnem a készüléket.

2010. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nem akadályoz a kommunikációban :D

és sztem csináltasd meg minél hamarabb...

15/L

2011. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen sellőlány...Ez van!T nem láttad az én számat...Meg azt első pár évben még kivehető meg éjszakai volt és nem nagyon akartam hordani.Mikor elkerültem általánosba alig-alig tudtam beszélni...nagyon ronda volt...Folyton cikiztek meg minden.5.be tették fel az egésznapit és várhatólag jövőre veszik le
2011. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!