Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzás után...

Bölcsességfog húzás után smoothiet lehet inni? Gyümölcs magok nincsenek benne.

Figyelt kérdés
Fogorvos asszisztens azt mondta nyers gyümölcsöt nem lehet most pár napig enni. Van itthon smoothie, mangó, tök ilyesmi van benne, de igazából egy sima gyümölcslé, kis magok nincsenek benne. Neten próbáltam olvasgatni de kicsit össze vagyok zavarodva. Pl nekem azt mondták banánt sem szabad, kolleganőm bolcsessegfog műtét után banánturmixon élt napokig kb (persze tej nélkül). Valaki tapasztalat?

2021. jan. 21. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor inni sem lehet, ha jót akarsz magadnak. Az még nyílt seb, és összevissza marja a gyümölcssav, meg a mindenféle hülye adalékok sem tesznek jót. Igyál langyos vizet. Szénsavast is kerüld.
2021. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi 😊
2021. jan. 21. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Foghúzás után rostos őszibaracklén éltem. Semmi bajom nem volt tőle. Ne legyen túl savas és túl darabos, sőt tejes se. Ennyi a lényeg.
2021. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ez hulyeseg. nekem tegnap este huztak, ma reggel mar banant eszem, plusz akarmilyen vlogot neztem errol youtubeon, puha gyumolcsot ettek ott is. bar igaz nekem csak az egyik oldalon huztak ki mindkettot, igy tudok a masikon ragni anelkul hogy hozzaerne az ennivalo a sebhez. ha el tudod kerulni hogy belejusson, akkor tulajdonkeppen akarmit ehetsz, de a tejtermek az valoban kerulendo 1-2 napig.
2021. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!