Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő alatt fog kinőni a...

Mennyi idő alatt fog kinőni a fogam ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy az egyik kihúzandó fogam melletti helyen, ahol nincs semmi, oda az ínybe bele van törve egy fogam, és azt is húzni kell.


Azonban amikor elmentem a fogorvoshoz, azt mondta, hogy ha kihúzza a rossz fogamat, akkor a mellette lévő ki fog nőni nagy eséllyel, csak eddig a rossz fogam akadályozta, mert túl nagy helyet foglalt el. Tehát amiről eddig azt hittem, hogy bele van törve az ínybe egy fog, az egy még nem kinőtt egészséges fog.


Ha kihúzza most a fogamat, akkor a mellette lévő mennyi idő alatt fog kinőni teljesen?


Illetve fogszabályozást, lenyomat vételt csak akkor lehet megtenni, ha már kinőtt teljesen ez a fog?


21/F


2021. jan. 24. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam olyat, hogy 21 éves korban kinőjön egy fog (hacsak nem bölcsességfogról van szó).
2021. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!