Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen volt a legcsúnyább,...

Milyen volt a legcsúnyább, legelhanyagoltabb fogsor amit életetekben láttatok? Kié?

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Saját. Anno 15:éve készült. 400ezerért. Utàlom.
2021. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömé. Egy ép foga sem volt, mindegyikből csak egy elrohadt, fekete csökevény maradt.
2021. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Volt pasimé. Nem ment vele orvoshoz, kértem, hogy ez engem taszít, nem bírom megcsókolni, hiába. Szakítottam.
2021. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
A mopszunké.
2021. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy fiatal 22 éves gyereke.. Fekete, csunya rohadt
2021. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pasimé, elöl kicsit fekete neki hátul meg csak fekete gyökerek :( nem akar fogorvoshoz menni
2021. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
Azért mennyire extrémen igénytelen nők vannak. Gondolom onnantól hogy teljesül a 190 magas kigyúrt bunkó elvárás tök mindegy milyen hapsi. Az se baj, ha fogkefét még életben nem látott.
2021. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én fogorvos vagyok, úgyhogy elég sok igénytelen fogazattal találkozom :D 2 nagyon emlékezetes volt, az első egy agyvérzés utáni 70 körüli hölgy volt, sajnos soha senki nem segített neki a pótlása tisztításában, ő meg megfeledkezett arról, hogy neki bizony kivehető van, amit tisztítani kell, 4 évvel korábban csinálta neki az előző doki, azóta nem vette ki sosem. Engem ért a megtiszteltetés, hát őő, a 4 év alatt azért sok minden alákerült, több hetes rothadt kajamaradék látványa és szaga csapott meg, plusz emiatt persze egy elég erős gombás fertőzése is volt, őszintén szólva majdnem elhánytam magam, pedig gondolhatod, hogy pl egy véres gennyes látvány nekem mennyire mindennapos, de ez sajnos sok volt. Asszem aznap már kajára sem tudtam nézni.


A másik egy szintén idős hölgy volt, egy olyan 30 éves pótlással jött, ez anno híd volt, de teljesen szétrohadtak alatta a fogak, emiatt mozgott már ott minden, nem is kicsit, ahogy ráfújtam már lengett az egész. Sajnos a néni fogkefét nem látott még, amitől önmagában nyilván nagyon büdös volt a szája, mondjuk ki: kakaszagú, plusz a híd alatt elrothadt fognak szintén van egy bukéja. Utána még maszkot és ruhát is kellett cserélnem, mert magamon éreztem a szagot.

2021. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
😂 Azért a fogorvosoknak sem fenékig tejfel a élet, ahogy mondani szokás! Egy szülésznő
2021. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8, te jó atya ég 😱😱😱 Mindig szégyenkezve megyek a fogdokimhoz, mert hiába használok Elmexet, szájvizet és berregős fogkefét, nekem évente kilyukad egy fogam az utóbbi időben, így már 3 kisebb tömésem is van. Legközelebb ha erőt venne rajtam a szégyenérzet az éves vizit előtt, majd arra gondolok, hogy én piskóta vagyok, nem szakmai kihívás ☺️
2021. jan. 30. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!