Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájdagadás. Mit tudtok ellene?

Szájdagadás. Mit tudtok ellene?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete néha fájt a fogam részletenként. Tegnap úgy keltem, hogy nagyon fájt. Kicsit súroltam a nyelvemmel és olyan érzés volt, mint mikor az ideget piszkálták

Ma reggelre bedagadt a szám jobb oldala teljsen és mintha kis csomók lennének bent. Az első fogam ami nagyon fájt elkezdett mozogni a kicsinél jobban.

Mitől lehet ez? És szájdagadásra tudtok valami módszert?

És az első fogam ugye visszaáll olyan helyzetbe mint előtte volt? :$


2010. aug. 16. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogorvos? Csodákra képes.

Az ínyed is be lehet gyulladva. Öblögess kamillával, de orvos mindenképpen lássa.

2010. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress egy bizalmas dokit és irasd fel a VAGOTHYL nevű ecsetelőt. Nincs az a gyulladás, ami le ne venne. Havonta csak kétszer /egynás után/ lehet ecsetelni, mert nagyon erős. Utána öblítés.

Ezt a szert fogdokik és nőgyőgyászok használják, de az én fogdokim felírta, mert megbízik bennem és mert 160 km-re vagyunk egymástól. Tökéleletes szer. A szádat közben borogasd, jegeldd!

2010. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogorvos, be van gyulladva az ínyed, házi módszerrel nem múlik el végleg.
2010. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál, aztmondta hogy nyálkahártya gyulladás és ecsetelnem kell.

Ha valaki tud egy nagyon jó ecstelőt ami nem drága és semmi mellékhatása írja le.

Amúgy, fel is van hólyagosodva :$

2010. aug. 16. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:
A doki nem adott? Milyen orvoshoz jársz te?
2010. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!