Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogkrémet tudtok...

Milyen fogkrémet tudtok ajánlani ami tényleg fehéríti a fogakat? És hogy erős legyen és ne töredezzen.

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szignál white sistem..

Csak nem ajánlom napi 1 fogmosásnál többszöri használatra mert én úgy jártam hogy az ínyem is fájt tőle ha csak egyfolytában azzal mostam.

2011. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az nagyon béna, fogkrém, amit az első válaszadó írt.

Nekem a barátnőmnek a fogorvosa azt mondta, hogy, az a fogkrém nem ajánlott, mert nem tesz semmit, csak kiűzi a bacikat a szádból. Ha szeretnéd akkor ajánlanám a Colgate fogkrémet, vagy a Blend-a-med fogkrémet. Persze ajánlom a szájvíz használatát, a Listerine-t. Még nagyon fontos, hogy fogmosás és szájvíz után használj fogselymet! Én is ezt csinálom, és a fogaim sokkal erősebbek, fehérebbek mit azelőtt. Véleményem szerint, ha betartod a napi háromszoros fogmosást.


Sok sikert: Izabella (13/L)

2014. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
61%

Bocsánat, nem fejeztem be.

Ha betartod a napi háromszoros fogmosást akkor eléggé fehér lesz a fogad. (:


*még egyszer bocsánat*

2014. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!