Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog csapozás? Akkor teszik be...

Fog csapozás? Akkor teszik be mikor végleges tömést csinál? Ideiglenes tömés meddi van bent?

Figyelt kérdés

Ma gyökér kezelték a fogam, nyitva hagyta azt mondta csütörtökön menjek vissza és rak bele ideiglenes tömést. Mert nem értettem rendesen hogy mit mondd. Nem magyar és van mikor nem értem mit mondd.

És nem tudom mikor vigyem magammal a pénzt a csapozásra.


2021. febr. 1. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem két fogam van csapolva, de ezt akkor csinálják, mikor már csak a gyökér marad a fogból és nincs mire koronát feltenni.

Ha csak gyökérkezel meg töm, ott értelemszerűen nincs értelme csapot betenni. Gyökérkezelés utan nekem tett ideiglenes tömést meg szoktak gyógyszert is betenni, majd valami puha anyaggal lezárni, amit a végleges tömés előtt könnyű kiszedni.

2021. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt mondta, ha nem rakja bele a csapot a gyökér kezelés után csak össze fog törni a fog. Ez viszont összetartja . Majd erre rak koronát. Nekem nem csak gyökér van. Kb a fogam fele meg van tegnap ő csiszolta olyanra.
2021. febr. 2. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!