Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fehér dudor a szájüregben?

Fehér dudor a szájüregben?

Figyelt kérdés
Eddig észre se vettem, ma láttam meg a tükörben egy fehér dudort a számban, nagyon belül, már majdnem a torkomnal. Próbáltam ujjal hozzáférni, de nem úgy tűnik mintha le tudnám mosni. Nem fáj meg semmi, amikor nyelek, néha érzem hogy létezik. Körmöm hozzanyomtam és egy picit láttam belőle a kormomon, de semmi tobb nem jött le. Utánanéztem és gugli egyből szajrakot dobott ki, de elvileg több év amíg kialakul, én meg 16 évesen cigi szagától is rosszul vagyok, inni se iszom... Valami ötlet hogy hogy tuntethetnem el?
2021. febr. 3. 00:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Update: ha kicsit belenyomom a körmöm akkor picit élesebben fáj mintha a szám többi részén csinálnám
2021. febr. 3. 00:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán kialakuló afta.Szájvízzel öblögess, ha esetleg rosszabodik nem árt felkeresni egy orvost.
2021. febr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!