Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bent maradt fog darab után...

Bent maradt fog darab után gennyes pukli?

Figyelt kérdés
Pár éve húzták a bal oldalon a bölcsesség fogamat. Sajnos egy darab bent maradt amivel eddig nem volt gondom de egy hónappal ezelőtt be gyulladt és fojt belőle a genny.Lett mellette egy kis pattanás szerű valami utána néztem és fistula nyílást írnak. Most megint be gyulladt egy hete. Jövő szerdán megyek dokihoz. Aki járt már igy esetleg írja már meg hogy mit fog csinalni a doki mert teljesen be vagyok már parázva. Még sose volt ilyen nekem. Már mindenféle betegséget be képzelek magamnak.

2021. febr. 4. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza a fogorvoshoz!
2021. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy gyökérkezelt fogam tövében lett nemrég egy ilyenem. A fogorvos megnézte, de nem nagyon mondott rá semmit. Mivel panaszt igazából nem okoz, és a fogam sem fáj, ezért ráhagytam. Most kíváncsiságképpen rákerestem erre a fisztulára, amit írsz, és rögtön az első oldalon már olyanokat írnak (kezeletlenség esetén nemcsak az adott fog, hanem még a szomszédos fogak elvesztéséhez is vezethet, stb.), hogy én is elbizonytalanodtam, meg beparáztam eléggé...
2021. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!