Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó megéri? Többi lent.

Fogszabályzó megéri? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azt olvastam, ha a bölcsességfog kinő akkor a fogak vissza állnak az eredeti helyükre. Lehet kezdeni előröl a fogszabályozást. Lesz fogszabályzóm, de a fogorvosom egy szót sem mondott mi lesz ha kinő a bölcsességfogam. Húzni sem akarnak. Ez esetben inkább hátrálok ettől.

2021. febr. 7. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha idősebb vagy akkor tuti már kivan nőve a bölcsességfogad, ettől akkor szerintem ne tarts.
2021. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs még kinőve.
2021. febr. 7. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit utána olvastam és mindenhol azt írja, hogy semmibe se zavar bele .. Szóval ne félj.
2021. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van akinek belezavar van akinek nem. Ez a szabályozni kívánt problémától függ. Kérdezd a fogorvosod.
2021. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. febr. 7. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos belezavart. Miutan levettek a fogszabalyzomat, azutan kb 1 evvel kezdett fájni a fulem es kiderult a bolcsessegfogaim nonek. Kimutottek, de addigra mar el-el volt csuszkalva.( nem tudom a mutet miatt-e, de szerintem az is rarakott egyet, nekem nagyon durva mutetem volt, rossz elmeny). Most szeretnek ujra fogszabalyzot csináltatni. Merges is vagyok maitta, hogy ennyi pénzt kidobtam az ablakon es most kezdhetem elorol.

Nyilvan ez egy a sok kozul szoval nem biztos hogy veled is ez lenne.

2021. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!