Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzó nagyon gáz?

A fogszabályzó nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Ezen a héten fogják felraknibés tökre parázom. Akinek van annak milyen tapasztalata van vele? Nagyon fáj? Lehet vele rendesen kajálni? (csak felső lesz)

2021. febr. 8. 21:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*felrakni és
2021. febr. 8. 21:50
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A csak felső részes fogszabályzó még menő is. Olyan, mint a grill. :)
2021. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Benipowa youtuber volt fogszabályzós egy videóba elmondja a tapasztalaid
2021. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy milyen stb ha jó tudom van ilyen videója
2021. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Luckeynek is van ilyen videója
2021. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
gáz? legalább szép fogaid lesznek:)
2021. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem lesz gáz
2021. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van fogszabályzóm. Most teszik majd fel az alsót is. Aki gáznak tartja, az nincs tisztában azzal, hogy ez azt jelenti hogy te adsz a megjelenésedre és a szájhigiéniádra,magyarán, aki gáznak tartja az gyerekes. :D Ne is foglalkozz velük, gondolj arra milyen szép lesz utána.

És igen, fájni fog az első 2 nap, de kibírható. Főleg, ha esetleg egy fájdalomcsillapítot is beveszel, ha nagyon fáj. Viszont enni csak nehézkesen és lassan lehet (az első két nap).

2021. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyam nyakon is csapott volna, ha azt merem mondani, hogy gaz, miutan kifizetett erte anno 100 ezret :DDD


Termeszetesen nem az, orulj neki, felnottkent dupla annyi penzert es idoert (mert olyankor mar sokkal hosszabb a kezeles is) nem kell szenvedned vele.

Az elso 1-2 het pokolian fog fajni, ez teny, legalabbis nekem igy volt, be is lazasodtam a fajdalomtol. Utana viszont nem veszes :) Enni lehet vele, de kemeny dologba harapni tilos. Tehat ha akarsz enni almat, kortet, mittudomen, fel kell vagni. Talan a kemenyebb gumicukor sem a legjobb otlet, illetve a rago tilos, kb ennyi.

2021. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 éves vagyok és fogszabis :D szerintem nagyon menő és imádom :) most már tök szép, visszafogott fogszabik vannak színes gumikkal, vagy akár átlátszó brakettekkel. :))

3 hete van meg és már minimális változás látszik és imádom, a végeredmény lebeg a szemem előtt.

A párom imádja, folyton kéri, hogy mosolyogjak :D és a barátnőim szerint se rossz, pedig sokan nagyon kényesek a külsőségekre.

2021. febr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!