Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzó nagyon gáz?

A fogszabályzó nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Ezen a héten fogják felraknibés tökre parázom. Akinek van annak milyen tapasztalata van vele? Nagyon fáj? Lehet vele rendesen kajálni? (csak felső lesz)

2021. febr. 8. 21:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Számomra abszolút nem fájt ... Még első/második nap se, ez tényleg attól függ, hogy mennyire bírják a fogaid a szorítást, így most nem lehet megmondani, hogy fog fájni vagy nem. Legtöbb ember azt mondja, hogy fáj, én azt állítom, hogy nem vészes egyáltalán, kinek mi.

Harmadik nap már rendesen tudtam enni, de első héten azért nem egyél semmi keményet, mert ekkor még frissek a brekettek, stb. és eltörhet, szóval nem ajánlatos akkor se ha tudsz enni.

Az evés mindig is kicsit kellemetlen lesz társaságban, mert mindig arra fogsz gondolni, hogy ragadt-e be valami a fogad közé stb, de mindig legyen nálad egy kis kézitükör és proxabrush (ha nem tudod mi az keress rá, ezt sokszor az orvos is szokta adni, persze nem mindegyik, és ha esetleg nem ad neked akkor a DM-ben kapsz a szájápolási cuccoknál).

Egy nagyon fontos tanács, hogy semmiképp se használj olyan fogkrémet ami fogfehérítő! Mindig olvasd el még a doboz hátát is, hogy nem-e írja, hogy fogfehérítésre is alkalmas stb. mert ezek a fogkrémek nem jók hosszútávú használatra, akkor se hogyha nem is nagyon tesz semmit, de ne kockáztass. Használj inkább lyukasodás elleni fogkrémet, én pl. Colgate Cavity Protection fogkrémet használom.

2021. febr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kibírható. Első nap szorítani fog aztán egy hétig kb utálni fogod és aztán megszokod. Nekem egy hónap és veszik le. Már el sem tudom képzelni milyen nélküle. Fontos a gyakori fogmosás. Nem szörnyű a feltétele sem. Csak kicsit kellemetlen.
2021. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem,kicsit sem gáz szerintem.
2021. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Nekem majd később kell még csak, de nekem még tetszik is a fogszabi. Én senkivel nem találkoztam még aki cikizett volna valakit emiatt. Ráadásul sokan vannak akiknek jól is áll szerintem.
2021. febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!