Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét normális?t...

Bölcsességfog műtét normális?tipp?teendők?segitseg

Figyelt kérdés

Sziasztok,1hete műtöttek a bal alsó bölcsességfogam bent volt a csontba!azota le tudnám kaparni a falról a veszek ez olyan fül torok és minden fajdalmam van! A dagadas az arcomrol most megy le de meg mindig kemény és minden fele színű.

Azóta se érzek bal oldalon semmit,minden zsibbad,a nyelvem kétszer akkora és szájzaram is van!nem érzem az ízeket sem! A szám tele aftával!

Az orvos azt mondta sajnos ehhez idő kell legyek türelmes!

Teljes feltárás volt 4felszivódó varratot kaptam és antibiotikumos vattat a sebbe-csontba

Plusz fájdalom csillapító

Van még remény,hogy minden visszaáll?nagyon elvagyok keseredve


2021. febr. 15. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez még belefér. Azért ha napról napra nem enyhül, netán rosszabbodik, akkor menj vissza, mutasd meg, de teljesen normális még hogy nem gyógyult be. 1-2 hét, amíg érzékeny, aztán kb 3-4" héttől már lehet azon a felén is enni, akkor már csak picit a csont fáj. Pici türelem. Műtét. A teljes gyógyulás 6-8hét.
2021. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg mindig ugyanugy fenn all a problemad?
2021. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,de azóta már voltam vissza kaptam antibiotikumot meg egy erősebb b komplexet de minden változatlan
2021. febr. 21. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nincs mas valasztasod, esetleg jegeld, es ha minden valtozatlan marad, en a helyedben elmennek egy masik orvoshoz!
2021. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!