Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fog műtét után az...

Bölcsesség fog műtét után az normális hogy szúr a fülem?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Csodállak, amiért ilyen COVID-os időszakban ezt be merted vállalni... én biztos húznám, halasztanám, amíg le nem megy ez a cirkusz... vagy be vagy oltva?
2021. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, kérdezz rá az orvosnál, lehet, hogy begyulladt a környéke. Kaptál, gondolom, antibió receptet a műtét után, hogy el ne fertőződjön, beszedted?
2021. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi köze ennek a cividhoz ?
2021. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves elso! Probald meg ugy halasztani a mutetet, hogy annyira faj a fogad, mert szarul no, hogy kb a szadat se tudod kinyitni. Most meddig varjon? Evekig? Tudod milyen egy durva fogfajas egyaltalan?

Ram is ez var, 2 het mulva megyek, ki kell muteni. Bar a mutetet nem varom, de azt igen, hogy megszabaduljak a fajdalomtol.

2021. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, beszedtem az antibiotikumot

Kedves utolsó, kitartást kívánok, neked és sok erőt, utána már csak jobb lesz :)

2021. febr. 15. 12:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1# - első hullám óta folyamatosan járok fogászati kezelésre, semmi bajom. Úgy be van öltözve a fogorvos és az asszisztens is hogy még az arcát se láttam soha. Ráadásul minden páciens után teljes fertőtlenítés.


Kérdező: a seb fájdalma kisugározhat a fülre. Ha nem észleled gyulladás jeleit, akkor normális. Sajnos még két hét elteltével is fájhat.

2021. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!