Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi baja lehet a fogamnak? SOS

Mi baja lehet a fogamnak? SOS

Figyelt kérdés
Szuk 1 hete elkezdett nagyon fájni 1 fogam, vartam vele 2 napot mert ez penteken volt, hetvegen nem tudtam elerni senkit aki segiteni tudna... hetfore már fájt az egész bal állkapcsom, felhivtam az orvosom de nem tud idopontot adni csak 3 het mulva, viszont irt nekem gyogyszet, kivaltottam de ilyenkorra már a bal egész arcom szinte lebénult, a szemem is fájt mar ettol, 2 gyogyszert kaptam, az egyik fajdalomcsillapito, ami nagyon eros, de ettol is max elviselheto lett a fajdalom, nem mult el.. a masik gyulladascsokkento és fajdalomcsillapit, ezeket szedtem, de kulon a fajdalomcsillapito mar ugy ereztem ma estére nem kell, viszont ha osszeérnek a fogaim, az még nagyon faj, de alapbol nem erzek mar fajdalmat, mitol lehet ez? A gyulladascsokkentot még szedem..
2021. febr. 18. 02:48
 1/5 A kérdező kommentje:
És naponta minimum 3x fogatmosok..
2021. febr. 18. 02:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Flektor por jó fájdalom csillapíto ha kell vakami később.

Az orvos majd megmondja

2021. febr. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt kaptam :))
2021. febr. 18. 03:17
 4/5 anonim válasza:
2 elég lenne naponta.
2021. febr. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogyan fáj? Folyamatosan? Hideg melegre? Harapásra? Fel dagadt.

Keress fel egy orvost, valószínűleg gyökérkezelés megoldja.

2021. febr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!