Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyulladt fogínyt lehet fogkefé...

Gyulladt fogínyt lehet fogkefével mossni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Kell is.
2021. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kisebesedett a gyulladt fogínyem amikor fogkefével mostam, csak a fogadat mosd és vegyél Curaprox ultra sensitive fogkefét, az nem bántja az ínyt, persze mellette használj valamit a gyulladásra is és szedesd le a fogköved ha van.
2021. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem, öblísd öblögetővel, nagyon jó gyógyszertári
2021. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Én szoktam direkt kefélni a gyulladt ínyt is, mert csak így lehet a tövéből kimosni normálisabban a szennyeződéseket. Nyilván fáj és vérezni fog, kicsit lehet jobban fel is dagad, de ha két napig reggel este ezt megteszed, plusz szájvizet is használsz, akkor 3. napra már sokkal kevésbé lesz begyulladva, mint előtte. És elkezd majd begyógyulni.
2021. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: pont ahogy írod, a gennyet és a szennyeződést így ki lehet dolgozni, és hiába vérzik, meg fáj, ezt meg kell tenni. Olyan mint a seb kipucolása.
2021. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kamilla
2021. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a normálissal, a durvábbal soha nem bírtam mert rossz volt. De mivel azóta fogszabályzóm van ahhoz meg kaptam puhább fogkefét, ezzel meg egyáltalán nem fáj, nekem.


Nem tudom milyen van neked, de lehet egy puhábbal ( akár olyannal is ami fogszabira lett tervezve, még ha nincs is) kevésbé vagy egyáltalán nem fájna.

2021. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!