Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kèrhetek még 1 adag antibiotik...

Kèrhetek még 1 adag antibiotikumot ha nemrég szedtem?

Figyelt kérdés

Van egy törött fogam ami először február 5-én kezdett el fájni (annyira hogy nem tudtam rendesen aludni és a fájdalomcsillapítók nem segítettek). Február 8-án kaptam antibiotikumot (Augmentin Duo). Pár nappal később megszűnt a fájdalom és február 16-án fogyott el az antibiotikum. 2 nappal ezelőtt viszont megint elkezdett fájni, ugyanolyan durván.


Jövő hét csütörtökön fogja eltávolítani a szájsebész ezt a fogamat, de félek hogy nem lesz hatásos az érzéstelenítő mert megint be van gyulladva...? Érdemes lenne még egy adag antibiotikumot végigtolnom? Arra gondoltam hogy holnap telefonálok és iratok fel.



2021. febr. 23. 21:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Délután éreztem egy pici fájdalmat miután elmúlt az érzéstelenítő hatása, de nem volt vészes (amikor be volt gyulladva a fogam és több napig fájt, az 100-szor fájdalmasabb volt..)

Nem is vettem be fájdalomcsillapítót, csak jegeltem.

Alvással sem volt gond, este fél 8-kor kidőltem és most ébredtem fel. Kicsit fel van dagadva az arcom, de nem fáj.

2021. márc. 5. 06:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!