Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kisfiamnak 2 hónapja kiesett...

Kisfiamnak 2 hónapja kiesett az első két foga! ( 7 éves) És nem látom hogy alatta bújna a következő! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
majd kijön ne aggódj!!
2010. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki fog bújni, ne aggódj lehet, hogy ott van csak nem látod , mer néha érezni hogy ott van valami, csak nem látni.
2010. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy még nem is érzi hogy ott lenne valami! Csak az ínyét lehet látni, semmi fehérség!
2010. aug. 18. 12:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs alatta fogcsíra és akkor soha nem is fog kinőni.

Vidd el fogorvoshoz és ne pánikolj.

2010. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi szépen a választ!
2010. aug. 18. 12:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne ott semmi, nem esett volna ki a foga, mert a kifelé törő csontfogak lökik ki a tejfogakat. Előfordul, hogy valakinek nem nőnek maradandó fogai, de olyankor mindig ott maradnak a tejfogak. Szóval ott van az, csak még messzebb az íny felszínétől, azért nem érzed. Ki fog bújni, ha itt lesz az ideje.
2010. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12:12 pontosan megválaszolta. Türelem, ha kiesett két tejfog, azt már a maradó fogak lökték ki, tehát ott vannak! Csak várni kell türelmesen és elő fognak bukkanni.
2010. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiamnak kb.1év múlva jött ki már elvittem fogorvoshoz is .Egyik héten néztem nincs semmi aztán rá 2hétre elvittem fogdokihoz ,de ciki volt ...:) ott volt a foga icipicit kibújva! Tényleg biztosan ott a fog mivel az tejfogat a maradandó növekedése tolja ki:)
2010. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!