Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha az emberiség kicsit összeka...

Ha az emberiség kicsit összekapná magát, el lehetne érni, hogy annyiszor nőjön fogunk amennyiszer akarjuk?

Figyelt kérdés
Remek példa erre a vakcina, 1 év alatt kifejlesztették, tehát nem túl sokból tartana a sejtemlékezettel kísérletezni, és megbuherálni, hogy csak úgy tudja, hogy eddig csak a tejfogunk nőtt ki, és ahogy sejtbuheráció után elkezdenének nőni, ugyanúgy levedlenénk a jelenlegiket, mint a tejfogat. Ilyen téren szakosodott emberek miért nem kísérleteznek ilyennel?
2021. márc. 9. 01:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elérhető lenne, de amíg egy implantátumos alsó felső fogsort 3 millióért csinálnak, addig bolondok lesznek ilyen megoldással előállni. :)
2021. márc. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de szép is lenne.Nekem már kicsivel több mint a fele fogazatom hiányzik,így én ennek nagyon de nagyon is örülnék. :)
2021. márc. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne, bár én már annak is örülnék ha csak ideg nem lenne bennük, vagy mondjuk erősek lennének mint a vídia.
2021. márc. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így sem vigyáznak eléggé az emberek a fogaikra. Hát mi lenne akkor, ha a legtöbben megvonnák a vállukat egy "úgy is kinő egy másik" mondattal. Persze, legyünk még lustábbak és tudatlanabbak. Inkább az egészséges életmódra kéne felhívni a figyelmet ilyen sületlenségek helyett.
2021. márc. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4! Akinek már tönkre vannak a fogai az sokat ér vele, hogy felhívják más figyelmét az egészséges életmódra, gratulálok!


Nem mindenkinek a lustaság miatt vannak tönkre menve a fogai.., vagy ha mégis, mert nem tanították meg a szülei, akkor már ne is lehessen normális foga?

2021. márc. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5. Szerinted, ha már az elején felhívják rá a figyelmet, az ember nem figyel oda rá? Azért pl. 18 éves korodik nem potyognak csak úgy ki a fogaid, mert nem ápolod őket rendesen. Akkor még rendbe lehet hozatni. Utána meg már megint csak hanyagságról beszélünk. Egyébként ez a "sejtbuheráció" sem lenne egy ingyenes dolog gondolom, elég betegen is hagzik, és hát ugye ehhez kísérleti alanyok is kellenek, úgyhogy akkor inkább köszönöm szépen, de az implantátum mellett maradnék. Lehetek én itt régimódi, de akkor is bizarr ez a dolog, és hát ugye egyenes út a lustasághoz.
2021. márc. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6, nem értek egyet, az implantáció jó dolog lenne, ha nem lennének szövődményei. Nem mindenkinek ajánlják, ha az íny nem megfelelő hozzá, akkor nem csinálnak. Én inkább a fogvedlést választom.:) Ahogy van már bőrvedlés is kémiai archámlasztókkal. Abban megint nem értek egyet, hogy odafigyeléssel megelőzhető a rossz fog, ez genetika és száj ph érték függvénye. Nem mellesleg tömhetsz te fogat fogorvossal, ha olyan gyenge minőségű a fogad, hogy a tömés alatt pár év alatt elromlik.
2021. márc. 18. 01:45
 8/10 anonim ***** válasza:
7. Ebben az a furca, hogy a bőrt, vagy pl vegyük a hajat, körmöt, amíg ezek könnyen hámló, kihulló, gyenge dolgok lehetnek, addig egy fognak esetlegesen hosszú gyökere van és nagyon kemény. Ha rossz, akkor fáj is. Ki tudja, lehet hogy ez a fogvedlés pár évtized múlva egy természetes dolog lesz, de nekem most elég elképzelhetetlennek hangzik.
2021. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6! Fogászaton vagyok gyakorlaton, ha tudnád hány fiatalnak van már most szarrá menve a foga :( 13-14 éves kiscsajok jönnek festett hajjal,műkörömmel 12-16db lyukas foggal. Ezeket a fogakat már hiába foltozgatja a doki, sosem lesznek egészségesek.
2021. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. Azért ez durva. Mit esznek eszek? 0-24-ben cukrokat?
2021. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!