Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopata vagyok, ha várom...

Pszichopata vagyok, ha várom a világvégét?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha elpusztulna az emberiség...

2021. jan. 2. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Inkább csak elkeseredett, nagyon sok szarság van a világban, sokkal több mint jó dolog. sajnos megérthetőek valamennyire a gondolataid..
2021. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Várjuk többen.Csak nem biztos hogy megéljük.
2021. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
jó tanú lenne belőled
2021. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

El vagy keseredve, a helyedet nem találod a világban.

Netes, téves, laikusoknak szóló, zanzásított infókból öndiagnózist levezető illető vagy.

Egyetlenegy vágyból, motivációból nem sokminden következik, valószínűleg indulat, elkeseredés van benned, ami ezeket mondatja veled.

2021. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezt honnan kéne tudni nekünk,hogy te mi vagy?

Ha annak érzed magad akkor az.

2021. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5 ez nem igy meg.ha én hitlernek érzem magam akkor hitler vagyok?vannak objektiv dolgok ám.azt mondom én skizonak érzem magam attól nem leszek skizo még.
2021. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább mélyen boldogtalan. És talán azt érzed, ha neked nem jó a világnak se legyen.
2021. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És mit tegyek, hogy ne legyek ennyire boldogtalan?
2021. jan. 3. 12:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Találj valami hobbit, örömöt az életben.
2021. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 hét vagyok. Szerintem esetleg az segíthet, ha valahogy beletudod élni abba magad, hogy nem jár semmi neked, nem jár, hogy valamilyen legyen, hanem csak van ami van. Ha megszűnik az elvárás, hogy milyen kellene, hogy legyen. És kész vagy csak úgy végig csinálni ezt a történetet, ahogy adódik. Akkor is ha az egy pusztulás sztori. Valahogy ez kiélesíthet arra ami létezik, úgy ahogy van. És lehet ez a történet egy dráma. De lehet jobb úgy élni végig, hogy nem hibáztatja az ember a szerzőt, hogy miért brutális dráma, miért nem csendélet. És akkor abban a történetben valahogy képes lehet méltó szereplőként lenni jelen.
2021. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!