Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szentkirályi úti szájsebészet?...

Szentkirályi úti szájsebészet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Irtózatosan fáj a fogam, este muszáj leszek elmenni, a fogdokim már nincs bent. Inkább már kihuzatom, de félek, mert elég rosszakat hallottam onnan.
2010. aug. 18. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

És én sem tudok mást mondani róla. 4 évig jártam oda fogszabályzásra. Barátságtalan, sötét épület, a legtöbb orvos unott, mogorva és semmi kedvesség nincs bennük, viszont rengeteget kell várni. Semmiképp sem ajánlom ha nem muszáj.

Hozzáteszem, én már jópár éve hálistennek nem járok oda, de nem hiszem, hogy sokban változott volna.

2010. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A körülmények szörnyűek. De jó az ellátás.
2010. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Sajnos muszáj leszek, mert tényleg nem bírom:(

2010. aug. 18. 16:24
 4/8 OliaTIRA ***** válasza:
*hentesek* : (
2010. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Végül elmentem, de sokan voltak így hazajöttem, már tűrhető a fájdalom, de holnap sztk-ban kivetetem:(
2010. aug. 18. 23:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Az épület mogorva, régies, kívül-belül, viszont az ellátás jó és kedves volt a szájsebész is, aki fogadott. Nekem jó tapasztalatom van.
2011. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én először a Mária utcába mentem (egy letört bölcsesség miatt)kaptam időpontot hogy megműtik 1hónap 2hét múlva.

Szép mi??És már akkor is katafannal aludtam....úgy fájt..

Nem bírtam kataflan nem hatott..bementem a Szentkirályiba,esti ügyelet sima fogorvosi ügyelet,kaptam érzéstelenítőt,kiültem 10percre,az érzéstelenítő nem hatott,(hisz gyulladt volt a fog a tömés is kiesett...)de nem érdekelt már csak húzzák ki annyira fájt...Baromira fájt mikor megszorongatta a fogam,de ez nem volt egy perc sem szinte,és már kint is volt.....mehettem is haza,és csak a vatta emlékeztetett rá hogy voltam valahol amit 10percig oda szorítottam.Még a helye sem fájt,se éjjel sem másnap sem azóta....Mindenkinek bátran ajánlom,tökéletes embert fogtam ki (egy őszes nagy hajú férfi doki volt)De le a kalappal elötte.....

És a 2 elöttem lévőt is simán érzéstelenítette,kijöttek,hát kb 1 percre mentek vissza már csörrent a fog a fém edénybe,és jöttek ki,mondták a feleségeiknek "mehetük is".

Rajtam 1 perc alatt segített egy szakszerű húzással míg a Máriában még másfél hónap szenvedést megelőzően műtöttek volna)Hát erről ennyit legközelebb egyből oda megyek és mindenkinek ódákat zengek róla...hisz a fogfájásnál nem sok rosszabb fájdalom van ráadásul az ember nem tud magán segíteni csak doki....

2011. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nagyon parás voltam amig oda nem kerültem a Dr.Varga Lóránt szájsebészhez!Emeri,jó fej,ügyes!!!!Nekem több fogam húzta már pikk-pakk fájdalom mentesen.
2013. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!