Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő alatt nőtt ki a...

Mennyi idő alatt nőtt ki a bölcsességfogad?

Figyelt kérdés

Már eddig is ki akartam szedetni, de aztán mindig lemondtam, mert mindig közbejött valami.

Pedig lehet jobban járnék, mert csak a baj van vele. 3 éve nő (nem folyamatosan, hol rövidebb hol hosszabb időközönként, de amikor fáj akkor rendesen lerobbanok), még mindig nincs kint. Legalább már elkezdett kibújni az ínyből, eddig azt hittem azt se fog.

Megéri ezt kivárni, vagy szedessem ki a fenébe?


2021. márc. 11. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kettő viszonylag hamar, egy még nem bújt ki rendesen amikor kiszedettem (olyan 20 évesen), egy pedig sosem nőtt ki, mert el volt feküdve teljesen.


Nem fájt szerencsére, doki javasolta hogy szedjük ki amíg nem fáj, mert az elfekvő miatt fog.


Én a helyedben elmennék dokihoz, és kiszedetném.

2021. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A felsők észrevétlenül jöttek ki, az alsók vízszintesen voltak, így azokat kiszedettem. Egyik sem okozott soha problémát
2021. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen változó, hogy kinek mennyi idő alatt nő ki. Simán elhúzódik hosszú evtizedekig is, kisebb nagyobb szünetekkel.

Ha panaszt okoz, akkor javasolt eltávolíttatni.

2021. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 30 évesen szedettem ki, félig sem volt kinőve. Előtte meg lett röntgeneztetve, tudtam hogy ki kell szedni mert soha nem fog kinőni (nem volt neki hely) de halogattam. Szóval szerintem ezt egy panorámaröntgen eldönti. És persze az orvos. Ha ő azt mondja hogy érdemes kihúzni hallgass rá.
2021. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!