Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesik az ideiglenes tömés....

Kiesik az ideiglenes tömés. Mit csináljak? Lehet házilag valamivel pótolni?

Figyelt kérdés

Nem tudok dokihoz menni, mert a magánorvosom beteg lett. A helyettesét csak hétfőn tudom felhívni, de biztos hogy hetekre későbbre tud csak időpontot adni.

Mivel tudom helyettesíteni az ideiglenes tömést? Rengetegszer kiesett már, mindig visszatettem, de már nagyon el van deformálódva.


2021. márc. 20. 13:13
 1/4 alletta ***** válasza:
szerintem semmivel. próbáld visszatenni, amíg sikerül. öblögess étkezés után, sőt naponta többször is fertőtlenítő szájvízzel.
2021. márc. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne tedd vissza. Nem lehet sajnos házilag pótolni.

Annyit tudsz tenni, hogy megpróbálsz azon az oldalon, ahol a lyuk van kevesebbet (egyáltalán nem) rágni, hogy lehetőleg ne menjen bele ételmaradék. És evés után azonnal moss fogat.

Esetleg megpróbálkozhatsz a cukormentes rágóval - de óvatosan -, az is kiszedi a maradék ételt. (De jobb lenne, ha nem jutna bele e lyukba)

2021. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni feletek Babybell sajtot? Pici kerek viasz van rajta. Biztos nem tennek mergezo festekkel a sajtra. Olyan, mint a fogszabalyzashoz kapott viasz. Esetleg.
2021. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig ez surgos, szerintem erre surgos elorevett idopontot kene adni, es nekik kis muvelet.
2021. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!